آشنایی با Local SEO بهینه سازی مکانی موتور های جستجو

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مبحثی جدید با عنوان Local SEO بهینه سازی مکانی موتور های جستجو آشنا کنیم.در صورتی که به تازگی وبسایت خود را راه اندازی کرده اید یا قصد بالابردن تعداد کاربران خود را دارید مقاله آشنایی با Local SEO بهینه سازی مکانی موتور های جستجو می تواند راهنمای مفیدی برای شما باشد. با ما همراه باشید.

Local SEO

Local SEO

 

زمانی که هدف از کسب و کار شما راهنـمای کاربران به محل مشخصی باشد، خوب است که رنک سایت خود را در آن محل و موقعیت ویـژه به خوبی نشان دهید، که به این کار اصطلاحا Local SEO  (location-focused) گفته می شود . این نوع از SEO خیلی در کسب و کار از نوع break-and-mortar توصیه داده می شود . در ادامه به فرایند انجام Local SEO  برروی سایت می پردازیم:

Local SEO

Local SEO

Local keywords research

همان گونه که بهینه سازی موتورهای جستجو با واژگـان کلیدی آغاز خواهد شد، این مورد درlocal SEO  هم صدق خواهد کرد. به فرض مثال چنان چه شخصی محصولی قابل ارایه در یک شهر به ویژه دارد نیاز است که که علاوه بر نوع محصول و خدماتی که نیت اریه آن را دارند در مـورد ی شهری که این خدمات را ارایه می دهند هم به عنوان واژگـان کلیدی یاد شود. این مورد خیلی در بهینه سازی سایت اثر گذار می باشد.

همان گونه که در قبلی هم اشاره شده است برای گزینش و بهره گیری درست از واژگـان کلیدی از ابزار WebCEO’s Keyword Suggestions tool  بهره گیری می شود و برای جستجوی مکانی هم می توان از امکانات گزینش location در تنظیمات آن بهره گرفت (می توان از واژگـان کلیدی معروف پیدا کردن شده به شیوه مکانی را از زیادترین تا کمترین میزان معروف یت مرتب نمود). چنان چه شما در باره ی موقعیت خود آگاهی تکمیل داشته باشید و آگاه باشید که چه طور یک محتوای تخصصی را وارد نمایید این مورد یک مزیت برای سایت شما حساب می شود . مشتریان باالقوه تان شما را به عنوان یک ماهر خواهند نگاه کـرد و موتور های پیدا کردن هم از شما برای کاری که برای جستجوی معنایی انجام می دهید از شما قدر دانی خواهد کرد.

خواهید توانست رتبه بندی مکانی واژگـان کلیدی خود در ابزار WebCEO’s Rank Tracking tool مانیتورینگ و اطمینان حاصل نمایید: خواهید توانست موقعیت خود را در بخـش تنطیمات گزینش نمایید  سپس وارد search engines ودر ادامه add a search engine کلیک نمایید.

Local SEO

Local SEO

خب دوستان به انتهای مقاله آشنایی با Local SEO بهینه سازی مکانی موتور های جستجو رسیدیم . از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. سعی میکنیم که در پست های بعدی اطلاعات بیشتری در زمینه سئو برای شما به اشتراک قرار دهیم. اما همانطور که میدانید محوریت مطالب این سایت بر اساس سرور مجازی، سرور اختصاصی و هاستینگ می باشد که می توانید مقالات و آموزش های جامعی در این زمینه در این سایت مطالعه نمایید.