آشنایی با دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner

در این مطلب قصد داریم شما دوستان عزیز را با دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner آشنا کنیم. امیدواریم مقاله آشنایی با دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner برای شما نیز مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

Hetzner

Hetzner

احتمالا دیتاسنتر هتزنر Hetzner آلمان نیازی به معرفی ندارد ه باشد و نسبتا تمام همکاران و حتی وب مستران سابقه کار مستقیم یا غیر مستقیم با این دیتاسنتر آلمانی را داشته باشند . دیتاسنتر هتزنر آلمان از نظـر کیفیت پورت وشبکه در سطح خیلی بالایی قرار دارد و پینگ قابل تایید ی هم نسبت به ایران دارد . کیفیت خوب و قابل تایید سرور های هتزنر در کنار هزینه بسیار ارزان و مناسب آن باعث شده مشتریان ایرانی فراوانـی از این دیتاسنتر خرید کنند .

Hetzner

Hetzner

هم اکنون تعداد خیلی بیشتری از هاستینگ های ایرانی از این دیتاسنتر برای خرید سرور اختصاصی و فروش هاست بهره گیری میکنند . هتزنر زیبا تری گزینش برای فروشندگان سرور مجازی و بهره گیری جهت مجازی سازی می باشد.  سرور های اختصاصی ارزان هزینه هتزنر آلمان به شیوه ۱۰۰% مدیریت نشده فروخته میشوند و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال مـوارد و خرابی های نرم افزاری تایید نمی کند . برای بهره گیری از اینگونه خدمات نرم افزاری می بایست سرور های مدیریت شده هتزنر آلمان را گزینش نمایید که مسلما گران تر خواهد بود . یکـی از بزرگ ترین عیب ات وارده به هتزنر آلمان نداشتن عرضه سرویس های آنتی دیداس و فایروال های دشوار افزاری به شیوه اختصاصی به مشتریان می باشد. چنان چه وب سایت های شما مستعد حملات سنگین داس و دی داس می باشد ، هتزنر اصلا گزینش مناسبی برای شما نمی بـاشد .

خدمات عرضه شده توسـط هتزنر آلمان

هاست و میزبانی وب اشتراکی لینوکس یکـی از مشهـور ترین خدمات عرضه شده توسـط این دیتاسنتر می باشد. اغلب دیتاسنتر های بزرگ و مشهـور اقدام به فروش سیستم های اشتراکی و میزبانی وب نمیکنند ولی هتزنر جزو معدود دیتاسنتر های بزرگی می باشد که هاست اشتراکی لینوکس عرضه می کند . کیفیت هاست اشتراکی لینوکس هتزنر خوب می باشد و هزینه آن هم م توسـط رو به گران می باشد. هزینه پلن های هاستینگ اشتراکی هتزنر از ۱٫۹ یورو تا ۱۹ یورو می باشد.

سرور های اختصاصی مدیریت نشده بزرگ ترین قسمـت فروش و عرضه خدمات آنلاین هتزنر را به خود اختصاص داده اند . سرور های اختصاصی هتزنر از با هزینه هایی از ۴۹ یورو تا ۲۹۹ یورو در ماه عرضه میشوند و یکـی از عیب ات آن ها هزینه ستاپ و راه اندازی اولیه نسبتا سنگین این سرور ها می باشد. در برخـی از مسائـل هزینه ستاپ و نصب اولیه یک سرور از هزینه ماهانه آن هم زیـادتر می باشد. نسبتا تمام سرور های هتزنر از حد اقل ۱۰۰ گیگابایت فضای بکاپ بهره میبرند که این خود یکـی از خصوصیت ها ی بهره گیری از این دیتاسنتر می باشد. حساسیت هتزنر در مساوی اشکریپت های نال زیاد نمی بـاشد و موقعی عدم وجود شکایت دخالتی نمی کنـد . همـچنین هتزنر به شدت در مساوی اسپم و اتک حساس بوده و موقعی مشاهده کوچکترین خطـا اقدام به فرستادن ایمیل ابیوز می کنـد . چنان چه که نیت خرید از این دیتاسنتر را دارید به شما خرید مستقیم و بدون واسطه را توصیه میکنیم . چنان چه مساله واریز دارید خواهید توانست با ما ارتباط بگیرید تا در سریع ترین وقـت ممکن سرور اختصاصی شما را در پنل فردی خودتان خریداری کنیم . هتزنر آلمان حساسیت بیشتری به نوع واریز داشته و موقعی ولید نبودن آدرس کارت اعتباری بهره گیری شده در حین خرید ، سرور اختصاصی شما هیچوقت اکتیو و فعال نخواهد شد .

خب دوستان به انتهای مقاله آموزشی آشنایی با دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر درمورد سرور مجازی و سرور اختصاصی دارید، سایر مقالات این سایت را مطالعه نمایید.