معرفی بزرگترین و معروف ترین هاستینگ دنیا، هاست گیتور Hostgator

در ادامه معرفی کمپانـی های برتر عرضه کننده هاست و میزبانی وب دنیا درحال حاضر می خواهیم به معرفی بزرگترین و معروف ترین هاستینگ دنیا، هاست گیتور Hostgator بپردازیم. امیدواریم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و مقاله معرفی بزرگترین و معروف ترین هاستینگ دنیا، هاست گیتور Hostgator برای شما مفید و کاربردی باشد.

Hostgator

Hostgator

 

احتمالا تمام وب مستران و دارندگان وب سایت نام هاست گیتور hostgator را شنیده اند . به جرات میتوان گفت هاست گیتور معـروف ترین و قابل اعتماد ترین هاستینگ دنیا می باشد. این کمپانـی همیشه در رده بندی های برترین هاستینگ های دنیا رتبه های نخست جدوال را به خود اختصاص داده می باشد.

Hostgator

Hostgator

احتمالا رکورد زیادترین تعداد وب سایت های هاست شده در میـان تمام کمپانـی های بزرگ هاستینگ متعلق به هاست گیتور می باشد. کیفیت خیلی بالا در خدمات هاست و میزبانی وب اشتراکی لینوکس ، هزینه های خیلی ارزان و رقابتی و شهرت و قبلی ه این هاستینگ آمریکایی باعث شده تا عملا رقابت با آن امری سخت و در بعضـی مسائـل توانایی نا پذیر باشد . فقط رقیب هاست گیتور بلو هاست یا هاست آبی bluehost آمریکا می باشد. شهرت هاست گیتور به قدری زیاد است که حتی در وب سایت های آموزشی سئو و بهینه سازی سایت هم از هاست گیتور به عنوان یک هاست سئو و مورد تایید موتور های پیدا کردن یاد می شود .

هاست گیتور

متاسفانه این سرویس دهنده بزرگ به مشتریان ایرانی خدمات هاست عرضه نمی کند . هنوز هم می باشند دوست ها ی که با هویت های جعلی اقدام به خرید هاست از این کمپانـی مشهـور میکنند که هر از برخـی وقتها اکانت های این عزیزان مسدود شده و در برخـی از مسائـل دیتایی هم بازگردانده نمی شود .

هاست گیتور علاوه بر عرضه خدمات هاست و میزبانی وب اشتراکی لینوکس ، اقدام به فروش سرور های مجازی و VPS هم می کند . کیفیت سرور مجازی هاست گیتور هم به مثل کیفیت هاستینگ اشتراکی آن خیلی بالا است ولی در حوزه هزینه و شهرت دنیا ی هنوز به عنوان عرضه کننده برتر سرور مجازی جایی ندارد . هاست گیتور به شیوه کاملا جداگانه و در دیتاسنتر خود کمپانـی اقدام به میزبانی وب سایت های بیشماری کرده است و سرور های این کمپانـی همیشه داخل دیتاسنتر خود کمپانـی نصب و حمایت میشوند . سرویس های نمایندگی هاست و میزبانی وب هاست گیتور هم از شهرت دنیا ی برخوردار می باشد.

خب دوستان به پایان مقاله معرفی بزرگترین و معروف ترین هاستینگ دنیا، هاست گیتور Hostgator رسیدیم . از اینکه مطالب مارا دنبال می کنید پساسگزاریم و در این سایت سعی داریم تمام مباحث مربوط به سرور مجازی، سرور اختصاصی و هاستینگ را با شما به اشتراک قرار دهیم.