آموزش نحوه نصب پلاگین apachebooster در سی پنل

در این مطلب می خواهیم به آموزش نحوه نصب پلاگین apachebooster در سی پنل برای شما کاربران عزیز بپردازیم. امیدواریم مقاله آموزش نحوه نصب پلاگین apachebooster در سی پنل برای شما مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

نصب پلاگین apachebooster در سی پنل

نصب پلاگین apachebooster در سی پنل

در مطالب قبلی روش کار  همزمان varnish و nginx به عنوان reverse proxy و سرو راه وب سرور آپاچی آموزش داده شد . چنان چه ازچگونگی کارکرد انجین اکس و ورنیش کش سر راه وب سرور آگاهی ندارید پیش از مطالعه این مقاله ابتدا لینک پایین را مطالعه نمایید :

کارکرد پلاگین های NGINX و VARNISH سر راه آپاچی

درحال حاضر نیت داریم به آموزش نصب یکـی از پلاگین های مشهـور reverse proxy ویژه cPanel با نام ApacheBosster که از varnish cache و nginx سر راه آپاچی بهره گیری می کند بپردازیم .

نصب پلاگین apachebooster در سی پنل

نصب پلاگین apachebooster در سی پنل

آموزش نصب پلاگین apachebooster در سی پنل

وب سایت رسمی ApacheBooster اخیرا یک ورژن تازه از این پلاگین را انتشارداده کرده است که سازگاری خیلی بالایی با cPanel دارد و پـس از تست هایی که کردیم خیلی مناسـب تر از پلاگین های cPnginx و Nginxcp عمل می کند .

آموزش نصب پلاگین apachebooster در سی پنل

برای نصب پلاگین apachebooster روی سرور های CentOS مبتنی بر cPanel مطابق آموزش زیرعمل نمایید :

آپگرید ورژن apachebooster به آخرین ورژن پایدار

wget http://prajith.in/downloads/بروزرسانی apachebooster

sh بروزرسانی apachebooster

نصب آخرین ورژن پلاگین apachebooster روی سرور های cPanel

wget http://prajith.in/downloads/apachebooster.tar.gz

tar -zxf apachebooster.tar.gz

cd apachebooster

sh install.sh

نصب پلاگین ApacheBooster شانس دارد دقایقی به طول بیانجامد . چنان چه اینترنت شما سریع نمی بـاشد یا شانس قطعی SSH در حین عملیات نصب پلاگین وجود دارد به هیچ عنوان فایل bash مرتبط به نصب این پلاگین را اجرا ننمایید . زیبا تری ن و امن ترین حالت ممکن نصب پلاگین ApacheBooster ازداخل یک سرور مجازی windows به شیوه ریموت می باشد. قطعا به هشدار ها و آلارم های اینستالر دقت نمایید .

بعد از نصب پلاگین apachebooster نیاز به انجام کار ویژه ای نیست و این پلاگین بدون تهیه تغییرات در فایل ها کانفیگ varnish و nginx هم به خوبی کار می کند . چنان چه به کارها کانفیگ سرور تسلط دارید ، خواهید توانست از درون پنل WHM وارد پنل مدیریت پلاگین آپاچی بوستر شوید و بر حسب دشوار افزار سرور ، ترافیک وب سایت ها و سایـر مسائـل اقدام به بهینه سازی و Tune کردن وارنیش و انجین اکس نمایید.

خب دوستان به انتهای مقاله آموزش نحوه نصب پلاگین apachebooster در سی پنل رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. در صورتی که نیاز به اطلاعاتی در زمینه سرور مجازی و سرور اختصاصی ایران دارید، سایر مقالات این سایت را دنبال نمایید.