پلاگین cPnginx و بالا بردن سرعت سرور cPanel با Nginx

در این مطلب قصد داریم شما کاربران عزیز را با پلاگین cPnginx و بالا بردن سرعت سرور cPanel با Nginx آشنا کنیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

پلاگین cPnginx

پلاگین cPnginx

پلاگین cPnginx یک پلاگین بسیار قوی برای سرور های متبنی بر کنترل پنل وب هاستینگ WHM/cPanel است . با کمک پلاگین cPnginx قادر خواهید بو  از Nginx به عنوان Reverse Proxy در کنار وب سرور آپاچی بهره گیری نمایید . پلاگین cPnginx توان و قدرت سرور شما را بیشتر شدن میدهد و هچنین لود بالای ناشی از وب سرور آپاچی را کم شدن میدهد . ترکیب cPanel + Nginx + Apache سرعت سرور هاستینگ اشتراکی شما را به شکل خیره کننده ای بیشتر شدن میدهد و باعث کم شدن لود سرور و استفاده منابع دشوار افزاری میگردد . Nginx به توان و قدرت خیلی زیاد پایین لود و ترافیک سنگین ، ایستادگی خیلی زیاد در زمان هندل کردن هزاران کانکشن همزمان ، امکانات خیلی گسترده و قوی ، کانفیگ پذیری بالا و راحـت و ضمناً استفاده بسیار زیـر منابع سرور مثل حافظه RAM و پردازنده CPU شناخته شده و معـروف می باشد. بر خلاف وب سرور های کهنه و سنتی ، Nginx برای هندل کردن تقاضـای ها به thread ها تکیه نمی کند . وب سرور Nginx برای پردازش تقاضـای های فرستادن شده به وب سرور از معماری فوق انعطاف پذیر event-driven یا asynchronous بهره گیری می کند . این معماری جدید به Nginx اجازه مدیریت و پردازش هزاران تقاضـای همزمان زیر لود سنگین با حد اقل استفاده RAM و CPU را میدهد . با بهره گیری از پلاگین cPnginx با هزینه ای خیلی ناچیز سرعت و ایستادگی سرور cPanel را بالا ببرید و صفحات وب را چندین مرتبه سریع تر از وب سرور Litespeed باز نمایید .

امکانات پلاگین cPnginx در سرور های سی پنل و هاستینگ های اشتراکی

از امکانات پلاگین Nginx قدرتمدن cPnginx در سی پنل میتوان سریع لود خیلی سریع سایت ها حتی بالا تر و سریع تر از لایت اسپید ، کم شدن لود بالای سرور ناشی از نوع معماری وب سرور آپاچی ، بروزرسـانی و به روز رسانی خودکار و اتوماتیک پلاگین cPnginx ، سازگاری ۹۹.۹٪ با کنترل پنل وب هاستینگ WHM/cPanel ، پنل مدیریت نکمیل در WHM ، حمایت از GZIP Compression ، صرفه جویی در پهنای باند سرور ، توان تحمل بالا پایین حملات DOS و ترافیک های غیر طبیعی ، کنترل پنل ریسلر ها و نمایندگان فروش پلاگین ، عرضه API به نمایندگان فروش ، نصب خودکار با اسکریپت نصب، مدیریت راحـت لایسنس پلاگین cPnginx ، ماژول سیستم WHMCS ، لایسنس ترایال ۱۴ روزه ، نصب و کانفیگ رایگان پـس از خرید ، سازگاری ۱۰۰٪ با رول های .htaccess ، پایدار کردن سرور های هاست اشتراکی و صد ها توانایی سودمند دیگر اشاره نمـود .

پلاگین cPnginx

پلاگین cPnginx

هم اکنون اقسام ورژن های کرک شده این پلاگین در بازار موجود می باشد که بدون استثنا فاقد امنیت و حمایت می باشد و عیب ات فراوانـی در روش عملکر و کارکرد سرور تهیه می کنـد .

خب دوستان به انتهای مقاله آموزشی پلاگین cPnginx و بالا بردن سرعت سرور cPanel با Nginx رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. پیشنهاد می کنیم سایر مقالات این سایت را نیز دنبال نمایید.