آموزش سئو کردن ویبولتین با هک VBSeo وی بی سئو

در این پست می خواهیم با آموزش سئو کردن ویبولتین با هک VBSeo وی بی سئو در خدمت شما کاربران عزیز باشیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد.

سئو کردن ویبولتین با هک VBSeo وی بی سئو

سئو کردن ویبولتین با هک VBSeo وی بی سئو

به جرأت میتوان گفت پر قدرت ترین و ماهر ترین پلاگین بهینه ساز فروم های ویبولتین در همه وب پلاگین وی بی سئو-vBSEO میباشد.با بهره گیری درست از وی بی سئو بیشتر شدن ترافیک و بازدید وب سایت شما از طریق موتور های پیدا کردن و به ویژه گوگل تضمینی و ۱۰۰% میباشد.این پلاگین سئوی قوی توسـط یک تیم خیلی ماهر با ساپورت شبانه روزی تولید و مدام در حال به روز رسانی و بهینه شدن می باشد. امکاناتی که بسته وی بی سئو به سایت شما اضافه می کند حیرت انگیز و خیلی فراتر از سایـر پلاگین های سئو در همـه سی ام اس های دیگر می باشد. در واقع وی بی سئو به علـت داشنت یک تعامل بزرگ و همیاری ۲ طرفه با کمپانـی ویبولتین از همه رقبای خود پیشی گرفته می باشد. نکته خیلی زیبا در باره این پلاگین سئوی ویبولتین این است که در کنار تهیه تغییرات خیلی مهم در سئوی ویبولتین کمترین کانلفیکت و تداخل را با سایـر پلاگین ها و هک های ویبولتین داراست و از این حیث کاملا استاندارد و بهینه میباشد.

سئو کردن ویبولتین با هک VBSeo وی بی سئو

سئو کردن ویبولتین با هک VBSeo وی بی سئو

 

سئو ویبولتین VBSeo

چنان چه که ماهر نیستید و اطلاعاتی بیشتری از قواعد سئو ندارید به آسانـی خواهید توانست فقط با یک مرتبه نصب و فراموش کردن وی بی سئو برای همیشه از امکانات آن لذت ببرید.در عین حال وی بی سئو امکانات خیلی بیشتری برای وب مستر های ماهر و آشنا با سئو و متا تگ ها در نظـر گرفته است که با کانفیگ درست آن ها خواهید توانست بهینه سازی انجمن ویبولتین خود را در موتور های پیدا کردن خیلی بیشتر نمایید .

بهبود سئو و بیشتر شدن رنکینگ سایت شما :

وی بی سئو همه لینک های فروم ویبولتین شما را نرمال سازی (url normalization) می کند .بدین معنی که یک آدرس برای هر مأخذ تهیه می کند و به این صورت ارزش لینک ها و آدرس ها را در سایت شما بیشتر شدن میدهد.در سرانجام هر صفحه از سایت شما بطور جداگانه بهینه و اپتیمایز میگردد و این توانایی را خواهد داشت تا جداگانه از سایـر صفحات و آدرس ها ترافیک از طریق گوگل جذب نماید .بدون نرمال سازی لینک ها رسیدن به این با ارزش غیر ممکن و دست نیسقوط نی می باشد.

ساخت و تهیه لینک :

وی بی سئو با بهره گیری از ۳ متود مهـم مطلع شدن از سایت هایی که به یکـی از داکیومنت های سایت شما لینک داده اند یعنی Pingback ، Linkback و Refback به ساختن و تهیه لینک های داخل ی و خروجی سایت شما کمک می کند

برای مشاهده همـه امکانات و مقایسه سئوی دیفالت ویبولتین با وی بی سئو به آدرس پایین رجوع نمایید :

http://www.vbseo.com/en/feature-matrix

خب کاربران عزیز به انتهای مقاله آموزش سئو کردن ویبولتین با هک VBSeo وی بی سئو رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در زمینه سرور مجازی و سرور اختصاصی کلیک کنید