آموزش آپلود فایل در وبلاگ

در این مطلب می خواهیم با آموزش آپلود فایل در وبلاگ در خدمت شما مخاطبان عزیز باشیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد.

آموزش آپلود فایل در وبلاگ

آموزش آپلود فایل در وبلاگ

برخـی وقتها اوقات ضـروری هست در پست های خود عکس یا فایل در اختیار کاربران خود قرار دهیم ، برای مثال شما تمایل دارید تا عکس های خود را در وبلاگ خود آپلود نمایید یا احتمال دارد فایل pdf ر برای دانلود در پست خود قرار دهید ، واقعیت این هست که اکثر سرویس دهنده های معتبر وبلاگ توانایی آپلود فایل و عکس ندارند ، ولی ما کوشش می کنیم به شما کمک کنیم تا به وسیله سایت های دیگر آنان در وبلاگ خود قرار دهید.

نحوه آپلود فایل در وبلاگ :

در اکثر سرویس دهندگان وبلاگ متاسفانه توانایی آپلود وجود ندارد به این علـت شما فقط یک راه کار دارید ، شما خواهید توانست به وسیله سایت های واسطه که خدمات آپلود عرضه می نمایـند ، فایل های خود را آپلود نمایید ولی بهره گیری از این آپلود سنتر ها معایب بیشتری دارد که در پایین چند مورد آن را ارسال می کنیم :

  • محدودیت در سایز آپلود و تعداد آن
  • محدودیت در نوع پسوند فایل
  • توانایی تعطیل شدن سایت سرویس دهنده به علـت رایگان بودن و در سرانجام پاک فایل های شما
  • توانایی مشاهده فایل شما بوسیـله دیگران ( برخـی از سرویس دهندگان آپلود سنتر فایل های خود را به شیوه تصادفی به دیگران نمایش می دهند)

 

بعضـی از سایت های عرضه دهنده خدمات آپلود :

برای آپلود فایل در وبلاگ شما خواهید توانست از سایت Upload.ir نسبت به آپلود فایل های خود اقدام نمایید ، در انتهـا این سایت ها یک لینک دسترسی در اختیار شما قرار می دهند که شما خواهید توانست دی ویرایشگر وبلاگ خود آن را وارد نمایید.

راه کار پیشنهادی :

شما خواهید توانست برای از میـان بردن محدودیت ها از سرویس تبدیل وبلاگ به سایت بهره گیری نمایید ، بوسیـله این سرویس شما سایت جدیدی راه اندازی می نمایید و خواهید توانست فایل های خود را به شیوه مستقیم در سایت خود آپلود نمایید ، از محدودیت های وبلاگ خداحافظی نمایید ، تبلیغات اجباری دیگر در سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

خب دوستان به پایان مطلب آموزش آپلود فایل در وبلاگ رسیدیم . امیدواریم این مطلب برای شما مفید مفید و کاربردی واقع شود. در صورتی که مباحث سرور مجازی و هاستینگ علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم سایر مقالات این سایت را مشاهده نمایید.