چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست

در این مطلب قصد داریم شما کاربران عزیز را با چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست آشنا کنیم. امیدواریم مقاله چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد. با ادامه توضیحات ما را همراهی بفرمایید.

چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست

چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست

با بهره گیری از هاست سی پنل، کاربران علاوه بر دسترسی هایی از جمله پارک دامین، Addon دامین، دیتابیس Mysql و … میتوانند لاگ ها و گزارش های مرتبط به اکانت خود را هـم به آسانـی چک نمایند و انها را بر روی سیتم خود دانلود نمایند. لاگ های Raw access اطلاعات جامعی در رابطـه با بازدیدکنندگان وب سایت به شما عرضه خواهند نمود. شما به آسانـی خواهید توانست در تنظیمات سی پنل هاست خود این لاگ ها را به گونه ای تنظیم نمایید که هر ماه ارشیوی در اطلاعات در فایل فشرده ای در home directory به شما عرضه گردد. در انتها پـس از دانلود فایل فشرده و بیرون کردن ان از حالت ZIP به آسانـی با هر ویرایشگر متنی خواهید توانست گزارش ها را مشاهده نمایید.

چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست

چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست

 

کانفیگ access لاگ در سی پنل :

برای کانفیگ کردن raw access logs وهله ها پایین را به ترتیب انجام دهید :

  1. در هاست سی پنل در قسمت Logs بر روی Raw Access Logs کلیک نمایید.
  2. چنان چه که تمایل داریـد ارشیوی از لاگ ها را در اخر هر ماه داشته باشید تیک گزینه Archive logs in your home directory at the end of each month را بزنید.
  3. چنان چه که میخواهید ارشیو ماه پیش پاک گـردد تیک گزینه Remove the previous month’s archived logs from your home directory at the end of each month را بزنید.
  4. Save را گزینش نمایید.

مد نظر داشته باشید که فایلی دانلودی با فرمت .gz اسـت و برای باز نمودن ان می بایست فایل را از حالت فشرده بیرون نمایید.

دانلود access لاگ از هاست اشتراکی :

برای دانلود نمودن فایل های raw access :

  1. بعد از لاگین در  سی پنل در تب Logs گزینه Raw Access Logs را مجددا گزینش نمایید.
  2. بر روی نام فایلی که نیت دانلود ان را دارید کلیک نمایید تا دانلود شـروع گردد.

خب دوستان مقاله چگونگی کانفیگ raw access logs در هاست در اینجا به اتمام رسید . با توجه به توضیحات ارائه شده، شما می توانید به راحتی اقدام به کانفیگ raw access logs در هاست نمایید. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. در صورتی که نیاز به اطلاعاتی در زمینه هاستینگ و سی پنل دارید می توانید سایر مقالات این سایت را مطالعه نمایید.