لایسنس سی پنل :

CPANEL LICENSE

لایسنس سی پنل

سی پنل نامی که هر شخصی که یک وب سایت دارد با آن آشنایی کامل دارد و از کیفیت ، کارایی و امکانات آن نمیتواند براحتی گذر کند. به همین منظور لایسنس سی پنل معنا پیدا میکند و نیاز خرید از جایی مطمئن و با کیفیت خوب مطرح میشود.

ایران وی پی اس ، بصورت کاملا حرفه ای این مشکل را حل کرده و برای علاقه مندان به لایسنس سی پنل ، این ممکن را فراهم آورده است که به دو صورت این مشکل را حل کنند .

همانطور که میدونیم ، لایسنس سی پنل در ایران با مشکلاتی روبرو میباشد ، بدین منظور IRANVPS این مشکل را نیز حل کرده است و با روشی در ایران بدون مشکل و کاملا قانونی مانند خرید لایسنس سی پنل اوجینال عمل کرده .

در واقع سی پنل یک کنترل مدیریت حرفه ای برای هاستینگ بر پایه لینوکس میباشد و این ویژگی باعث شد که تعداد زیادی از کاربران در این حوزه را به خود جلب کرده و تعداد زیادی از وب سایت ها را پوشش دهد .

  لایسنس CPanel در دو نوع سرور مجازی و سرور اختصاصی تقسیم میشود ، شرکت ایران وی پی اس ارائه دهنده تخصصی لایسنس سی پنل برای سرور مجازی و لایسنس سی پنل برای سرور اختصاصی با قیمت و کیفیت بسیار بالا میباشد .

توضیحات تکمیلی :

سی پنل چیست ؟

سی پنل ( Cpanel ) یکی از قوی ترین و بهترین کنترل پنلهای هاستینگ موجود برای سرورهای لینوکس می باشد. کاربران با استفاده از این کنترل پنل می توانند تمام امکانات سایت خود را از جمله ایمیلها، SQL ، FTP ، DNS ومدیریت نمایند.

مزایا کنترل پنل هاستینگ سی پنل :

دارای سیستمی کامل و پیشرفته برای سرویس های مجازی و اختصاصی.
قدرت بالا در مدیریت کاربران.
امکان کانفیگ جزء به جزء سرویس ها.
امنیت قابل قبول و آپدیت های متداوم توسط تیم توسعه دهنده.
قیمت مناسب لایسنس ها.

معایب کنترل پنل هاستینگ سی پنل :

تحریم ایران و عدم امکان خرید لایسنس برای آی پی های ایران

نصب رایگان لایسنس cpanel :

تمام کاربرانی که از ایران وی پی اس لایسنس سی پنل تهیه کنند ، می توانند درخواست نصب لایسنس سی پنل را به مرکز پشتیبانی  IRANVPS ارسال کنند ، این مرکز ظرف مدت ۲ دقیقه تا حداکثر ۴۸ ساعت لایسنس cpanel را بر روی سرور مجازی و اختصاصی شما نصب خواهد کرد ، البتهکاربر خود می تواند پس از دریافت لایسنس اقدام به نصب آن کند ، نصب رایگان تنها شامل لایسنس سی پنل بوده و هزینه کانفیگ حرفه ای سی پنل و امنیتی آن متفاوت خواهد بود.

لایسنس رایگان سی پنل :

در یک اقدام بی سابقه ، شرکت ایران وی پی اس  برای سرور های مجازی ایران و خارج در پلن های سوم به بالا ، لایسنس رایگان سی پنل به کاربران تقدیم میکند .