آشنایی با هاست تراوین

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با هاست تراوین آشنا کنیم. امیدواریم مقاله آشنایی با هاست تراوین مورد توجه شما قرار بگیرد و بتواند اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار دهد. با ما همراه باشید.

آشنایی با هاست تراوین

آشنایی با هاست تراوین

تراوین یکـی از معروف ‌ترین بازی‌های آنلاین دنیا می باشد.  تراوین یک گیم آلمانی است که سال‌هاست در فضای مجازی فعال بوده و به زبان فارسی در سرورهای زیاد گیم می‌شود . به گفته‌ی تراوین این گیم بیش از ۱۵۰ هزار بازی‌کننده‌ی ایرانی دارد که ۱۰۰ هزار فرد از آن‌ها فعال می باشند . هاست تراوین به علـت فشار خیلی بیشتری که این اسکریپت به سرور وارد می کند با هاست معمولی گوناگـون می باشد.  به عنوان یک بازیکن در تراوین شما قادر به تهیه امپراطوری خود، تربیت لشکری عظیم و نبرد به همراه متحدهای خود می‌باشید .

آشنایی با هاست تراوین

آشنایی با هاست تراوین

 

هاست تراوین ویژه اسکریپت تراوین گیم آنلاین

مسائل زیادی برای نصب اسکریپت تراوین در رو به روی ی اکثر کاربران در هاست ها اسـت  .دوست ها ی که تصمیم به راه اندازی سرور تراوین دارند قطعا یکـی از مـوارد اصلی آنان هاست تراوین قوی و مناسب اسکریپت تراوین می باشد.  زمان نصب اسکریپت تراوین در هاست های معمولی ارور های اسکریپت اخذ مینمایید   و یا مدیر سرور اجازه نصب این گونه اسکریپت هارا به شما نمیدهد  . مرتبه ها مشاهده شده است که مدیر هاست و سرور اقدام به ساسپند کردن سرویس میزبانی وب مشتریان به علـت فشار زیاد این اسکریپت به سرور کرده می باشد.

برای نصب اسکریپت تراوین یک سری نرم افزار های ویـژه و پلاگین های ویـژه حتمن می بایست در سرور نصب باشد . هاست تراوین عرضه شده توسـط تیـم کامپایلر به زیبا تری ن نحو ممکن با اسن اسکریپت سازگار شده و انجام این گیم آنلان را در هاست تراوین به خوبی مهیا می کند . یکـی دیگر از مشکلاتی که در نصب اسکریپت تراوین پیش میاید مساله رونوشـت رایت اسکریپت تراوین می باشد. اسکریپت تراوین تنها در انحصار کمپانـی آلمانی  تراوین اسـت و نصب ان در جای دیگر و سرور هایی بیرون از تراوین منع قانونی دارد که در سرور های هلند ما این مساله به طور تکمیل برطرف شده می باشد. کسب درآمد ازطریق فروش ارزش در گیم تراوین راهی سود آور است با خرید یک هاست تراوین با کیفیت ممکن خواهد بود . شما هم خواهید توانست از این درحال حاضر با نصب اسکریپت تراوین راهی پر سود و در آمد را برای خود گزینش نمایید .

خب دوستان به انتهای مقاله آموزشی آشنایی با هاست تراوین رسیدیم . از توجه و همراهی شما با این مطلب سپاسگزاریم . در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری درمورد روش ایجاد سرور مجازی لینوکس و خدمات وب هاستینگ دارید می توانید سایر مقالات این سایت را مطالعه نمایید.

شاد و پیروز باشید.