آشنایی با هاست مجنتو

در این مطلب می خواهیم شما دوستان عزیز را با هاست مجنتو آشنا کنیم . در ابتدای مطلب توضیحات مختصری درمورد میزبانی وب و هاست مجنتو ارائه خواهیم داد و در ادامه به بررسی مسائل و مشکلات استفاده کنندگان از این هاست اشاره خواهیم نمود. امیدواریم مقاله آشنایی با هاست مجنتو مورد توجه شما قرار بگیرد. با ما همراه باشید

آشنایی با هاست مجنتو

آشنایی با هاست مجنتو

میزبانی وب و هاست مجنتو

فروشگاه ساز مجنتو قدرتمند ترین سیستم فروشگاه ساز مجازی و اینترنتی می باشد که طرفداران بیشتری را در همه دنیا به خود اختصاص داده می باشد. قدرت این فروشگاه ساز در سئو و ضمناً مدیریت فروشگاه شما خیلی بالا تر از پرستا شاپ و اوپن کارت می باشد. یکـی از بزرگترین مـوارد دارندگان فروشگاه های مجازی مبتنی بر مجنتو پیدا کردن یک میزبانی سازگار با مجنتو می باشد. هاست مجنتو به علـت طراحی خیلی ویـژه و ماهر این اسکریپت نیاز به تنظیمات و کانفیگ خیلی ماهر دارد و هاست مجنتو با سایـر سیستم های میزبانی وب کاملا گوناگـون می باشد.

آشنایی با هاست مجنتو

آشنایی با هاست مجنتو

مسائل دارندگان فروشگاه های مبتنی بر مجنتو تنها به این ختم نمیشوند و حتی در معـمولاً مسائـل این اسکریپت قوی بر روی هاست معمولی نصب هم نمی شود که این مقوله به تنهایی ارزش وجود هاست مجنتو را زیـادتر می کند . تیـم کامپایلر در راستای خدمات هاست ماهر خود اقدام به سرویس دهی اختصاصی و فروش هاست مجنتو به دارندگان این فروشگاه ساز قوی کرده می باشد. سرور ها به شیوه تخصصی و ماهر با نیاز های مجنتو کاملا سازگار شده و همه سرویس ها و لایبرری های مورد نیاز این اسکریپت در هاست مجنتو نصب و پیکر بندی شده اند . با بهره گیری از هاست مجنتو با خیالی آسوده و در انتها امنیت خواهید توانست به کسب و کار آنلاین خود بپردازید و مشکلی از بابت میزبانی وب فروشگاه مجنتو خود نداشته باشید .

هاست مجنتو با حمایت ماهر از innodb باعث زیادترین بازدهی ممکن در فروشگاه مجنتو شما می شود . متخصصان هاستینگ ما با کانفیگ فوق ماهر MySQL و جداول innodb به سریع تر شدن فروشگاه ساز های مجنتو در هاست مجنتو کامپایلر کمک میکنند . برای خرید هاست مجنتو این حالا با شماره تلفن های ما (منوی ارتباط با ما) رابطه برقرار نمایید . با خرید هاست مجنتو خواهید توانست از امکاناتی مثل خدمات سئو رایگان به شیوه کاملا ماهر بهره گیری نمایید . تیـم کامپایلر از سابقه درخشانی در سئو گوگل و سایـر موتور های پیدا کردن برخوردار می باشد که برای تاییـد این ادعا خواهید توانست به گوگل رجوع نمایید !

خب دوستان به انتهای مقاله آموزشی آشنایی با هاست مجنتو رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. همانطو که در جریان هستید پایه اساسی مباحث این سایت بر اساس سرور مجازی، سرور اختصاصی و هاستینگ می باشد که شما میتوانید جامع ترین اطلاعات ممکن در این زمینه را در این سایت مشاهده نمایید.