آشنایی با دایرکت ادمین نال شده و مسائل سرور

در این مطلب می خواهیم شما کاربران عزیز را با دایرکت ادمین نال شده و مسائل سرور آشنا کنیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد و برای شما مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

دایرکت ادمین نال شده

دایرکت ادمین نال شده

متاسفانه مدت هاست که اکثر کاربران و ادمین ها به دنبال بهره گیری از دایرکت ادمین نال شده می باشند و هفته ای نمی بـاشد که تیکتی مبنی بر نصب و کانفیگ دایرکت ادمین کرک شده اخذ نکنیم. اینکه به جای خرید لایسنس قانونی (و اما ارزان قیمت) دایرکت ادمین اقدام به نصب دایرکت ادمین نال شده کنیم یا خیر مسلما یک مقوله شخصیست ولی ضـروری دانستیم نکاتی را در باره تهدید ات بهره گیری از دایرکت ادمین کرک شده و مـوارد ناشی از آن یاد آوری کنیم.

دایرکت ادمین نال شده

دایرکت ادمین نال شده

 

دایرکت ادمین نال شده و اخذ ابیوز

چنان چه که از دایرکت ادمین نال شده بهره گیری مینمایید می بایست آگاه باشید که این مقوله از چشم قسمـت حقوقی کمپانـی عرضه دهنده directadmin دور نخواهد ماند و هر لحظه توانایی گزارش IP و مشخصات سایت شما به دیتاسنتر یا هاستینگ مورد بهره گیری شما وجود دارد که سرانجام آن ساسپند شدن سرور بهره گیری کننده از دایرکت ادمین نال شده خواهد بود.

دایرکت ادمین نال شده و مسائل امنیت سرور

قبل از هر چیز انـدکی فکر نمایید ، چه سودی در نال کردن اسکریپت برای هکر ها وجود دارد؟ مسلما اطلاعات و دسترسی های سرور شما اولیـن و فقط چیزیست که نصیب نال کننده مهـم خواهد شد. چنان چه خوش شانس باشید، سرور شما تنها برای ارسال اسپم بهره گیری خواهد شد. ارسال اسپم، بهره گیری از سرور به عنوان  botnet برای حملات Dos و … فقط قسمتـی از این مـوارد می باشند . همـچنین قسمـت هایی از دایرکت ادمین نال شده به درستی کار نمی کند و موقعی نیاز به بهره گیری از custombuild برای کانفیگ دوباره سرور، با مـوارد زیادی مواجه خواهید شد.

دایرکت ادمین نال شده و عدم توانایی آپدیت

وقتی سخن از لینوکس و Open Source به میـان می آید، نال و اسکریپت و برنامه نال شده اساسا بی معنیست چرا که برنامه های مثل دایرکت ادمین به شیوه همیشگی و روزانه در حال بروزرسـانی شدن می باشند . از این رو موقعی نصب دایرکت ادمین نال شده می بایست مدت های مدید با همـان ورژن کار نمایید و توانایی بروزرسـانی به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت. در این صورت قادر به بهره گیری از امکانات جدیدی که دایرکت ادمین به شیوه همیشگی به این مدیریـت پنل قدرتمند اضافه می کند نخواهید بود. همـچنین اغلب ورژن های کرک شده و غیر اورجینال همـه نرم افزار های مشهـور از جمله دایرکت ادمین بدون علـت نال نمیشوند و اغلب هکر یا تیم نال کننده بد افزار هایی را درون پکیج مورد نظـر اضافه میکنند تا موقعی لزوم از اطلاعات سرور هدف و به عبارتی قربانی! سو بهره گیری کنند. فکر نمایید که از طریق مدیریـت پنل وب هاستینگ نصب شده ، کلیه امکانات سرور و سایت های میزبانی شده در اختیار نال کنندگان directadmin شما باشد!

خوشبختانه لایسنس دایرکت ادمین در ایران خیلی ارزان است و هنوز هم مرتبه رقم معقولی توانایی خرید لایسنس های مادام العمر و همیشگی دایرکت ادمین وجود دارد.

خب کاربران عزیز به پایان مقاله آموزشی آشنایی با دایرکت ادمین نال شده و مسائل سرور رسیدیم . از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد سرور مجازی و هاستینگ میتوانید سایر مطالب این سایت را دنبال کنید.