مزیت های سرور اختصاصی برای سایت های با ترافیک بالا

مزیت های بهره گیری از سرور اختصاصی برای وب سایت هایی که ترافیک بالایی دارند چیست؟ احنمالا تا کنون شما نیز به این موضوع فکر کرده اید یا برایتان سوال پیش آمده است. در این پست قصد داریم مزیت های سرور اختصاصی برای سایت های با ترافیک بالا را بصورت مختصر و مفید خدمت شما ارائه دهیم . امیدواریم این مقاله برای شما نیز مفید باشد.

مزیت های سرور اختصاصی

مزیت های سرور اختصاصی

مزیت های سرور اختصاصی برای سایت های با ترافیک بالا به شرح زیر می باشد.

وب سایت ها در این عصر و روز خیلی با ارزش شده ند و آن هم عمدتا بعلـت بیشتر شدن تجارات الکترونیک میباشد. چنان چه شما بخواهید یک وب سایت معقول و مناسب را راه اندازی نمایید شما به احتمال زیاد بیش از هر چیز نیاز به آنچه که گفته می گـردد سرور اختصاصی خواهید داشت.

اکثر کسب و کارهای مبتنی بر وب از سرور میزبانی مشترک و بعضـی از انها حتی هم نمی دانند که از این نوع هاست برای میزبانی وب سایت خود بهره گیری می کنند. این به این معناست که شما با انجام وب سایت خود بر یک سرور اختصاص داده شده خواهید توانست یک مزیت رقابت که صاحبان کسب و کار کوچک و بزرگ فقط می توانند آن را بدست آورند را داشته باشید.

تعداد اجزای مختـلفی برای یک صفحه وب وجود دارد و صفحه اول فقط قسمتـی است که خریـدار آن را خواهد دید. پشت آن شما تعداد بیشتری از ایتم های مختلـف را دارید که تمام انها می بایست بدرستی مدیریت شوند. این مسائـل اول اما خود وب سرور سایـر اجزا موجود در صفحه وب و ساختـار کاربر که بوسیـله اسکریپت مدیریـت شده هست میباشد.

بهره وری از این اسکریپت ها و مدیریـت های متصل شده به انها بوسیـله خود ماشین تعیین می گـردد و چنان چه شما وب سایت خود را بر روی یک سرور به اشتراک گذاشته شده اجرا کرده اید مطمئنا شما نخواهید توانست از جعبه مدیریت کامل بهره گیری نمایید . چنان چه با این حال شما وب سایت خود را بر روی یک سرور اختصاصی و یا سرور مجازی اختصاصی به اجرا گذاشته باشید شما شانس دارد به سطح بالاتری دسترسی داشته باشید و قادر به بهره گیری سیستم در شیوه ای که مناسب بازدید کنندگان شما باشد می باشید .

علاوه بر آن هاستینگ سرور اختصاصی به شما اجازه ذخیره فایل های بزرگ را در پوشه های مختلـف در همه هارد دیسک را می دهد. چنان چه شما یک گسترش دهنده نرم افزار و یا یک توزیع کننده باشید شما خواهید توانست فایل های خود را بروی هارد دیسک سرور ذخیره نمایید که شما خواهید توانست به کاربر خود اجازه دانلود در سرعتی که شما مشـخص می نمایید را بدهید. در باره مقوله سرعت شما بطور معمول قادر به گزینش عرضه دهنده سرویس و خدمات که می خواهید برای هاستینگ سرور اختصاصی خود بهره گیری نمایید خواهید بود.

این به این معناست که اکثر عرضه دهندگان در واقع به شما این توانایی گزینش عرضه دهنده سرویس از جمله AT&T, Verizon و یا هر تعداد دیگر از عرضه دهنده را خواهند داد. و جعبه شما یک لاین اختصاصی خواهد داشت تا اطمینان حاصل گـردد تنها شما و مشتریان شما به آن دسترسی داشته باشند.

قبل از اینکه شما هر نوع از پکیج های هاستینگ سرور اختصاصی را گزینش نمایید شما می بایست نگاهی به عرضه دهنده های مختلـف به منظور مشـخص این که کدام یک برای شما از نظـر هزینه و عملکرد بهـتر هست بیاندازید.

خب دوستان به پایان مقاله آموزشی مزیت های سرور اختصاصی برای سایت های با ترافیک بالا رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم . برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد سرور اختصاصی ایران و سرور مجازی رایگان کلیک کنید.