سرور مجازی رایگان

سرور مجازی رایگان

 

امروزه یکی از مهمترین نیاز های اینترنت داشتن سرور مجازی میباشد ، برای این منظور ایران وی پی اس برای دوستانی که نیاز به سرور مجازی دارند ، این امکان را فراهم کرده است که ابتدا با داشتن محصولات رایگان از کیفیت این محصول اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به خریداری کنند .

سرور مجازی تست رایگان یکی از بهترین امکاناتی هست که بدون هزینه میتوان یک سرور مجازی رایگان ویندوز و یا سرور مجازی رایگان لینوکس داشت . IRANVPS  ارائه دهنده با کیفیت ترین سرور ها میباشد . برای داشتن سرور مجازی رایگان VPS FREE میتوانید با انجام یکی از ۲ روش خیلی راحت یک VPS رایگان ویندوز یا سرور مجازی رایگان لینوکس دریافت کنید  .

یکی دیگر از علاقه کاربران سرور مجازی کرک شده میباشد که ایران وی پی اس با ساخت سرور رایگان این امکان را به شما میدهد تا با VPS رایگان 24 ساعته یک vps مجازی رایگان تلگرام یا سرور مجازی رایگان ویندوز ، و یا سرور مجازی رایگان لینوکس داشته باشید .

ایران وی پی اس تنها شرکتی میباشد که vps رایگان 24 ساعته را از بهترین و با کیفیت ترین سرور ها تقدیم کاربران میکند . فقط کافیست شرایط را بدرستی انجام بدهید تا از یک vps رایگان باکیفیت بهره مند شوید .

علاقه مندان به داشتن این سرویس باید توجه داشته باشند که ای سرویس ۲۴ ساعته میباشد و در صورتی که شرایط استفاده را تمدید نکنند . سرور بصورت خودکار حذف میشود پس حتما اگر اطلاعات مهمی در سرور دارید از آن بکاپ تهیه کنید و یا به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید .

پس از مطالعه شرایط vps مجازی رایگان که در زیر لینک آن را میتوانید مشاهده کنید ، میتوانید vps رایگان 24 ساعته داشته باشید و با ادامه همین فرایند این مدت را افزایش دهید .

برای مشاهده شرایط سرور مجازی تست رایگان کلیک کنید .