هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟

در این پست قصد داریم به بررسی این سوال هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟ بپردازیم. ممکن است برای برخی از شما نیز این سوال بیش آمده باشد که هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟ که در اینجا سعی شده پاسخ مناسبی برایتان ارائه گردد. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟

هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟

جوملا سیستم مدیریت محتوا یا CMS ای مأخذ باز یا OpenSource است که برای طراحی بیشـتر از سایت های داینامیک درحال حاضر ی مورد بهره گیری قرار می گیرد. اما با دقت به موضوعیت میزبانی SERVER.ir ارزیـابـی و تحلیل اختصاصی این سیستم مدیریت محتوا، خصوصیات و خصوصـیت ها ی آن در این مقاله نمی گنجد ولی بطور کلی در این میـزان اکتفا می کنیم که درحال حاضر ه با دقت به امکانات و شرایط موجود بیشـتر از طراحان وب سایت برای از میـان بردن نیاز کاربران خود از جوملا بهره می گیرند. با دقت به اینکه جوملا از چه منـبع های و فناوری های بهره گیری می کند هاست میزبان سایت شما هـم می بایست آن منـبع های را در اختیار سایت شما قرار دهد تا مورد بهره گیری قرار گیرد و انتها اً ترکیب کاربردی همـه فناوری های هاست و سیستم مدیریت محتوای شما، سایت کاربر پسند و مورد احتیاج شما را حاصل سازد. با دقت به ورژن مورد بهره گیری جوملا شما شانس دارد ورژن PHP مورد احتیاج تغییر نمـوده و ضمناً با دقت به اینکه اکثر سایت های جوملا با بهره گیری از فناوری های MySQL و  CSS ، Java ، HTML5 ، PHP و… توانایی حمایت از این گونه سیستم ها می بایست بر روی سرور میزبان شما فعال و تنظیم شده باشد. برخـی وقتها نیز به دلیـل بهره گیری از بعضـی وب سرویس ها و یا نرم افزار های آنلاین و… می بایست بعضـی کتابخانه های ویـژه PHP و ماژول های مورد احتیاج بر روی سرور نصب و فعال شده باشد. در سرانجام می توان هاست مناسب برای سایت جوملا را هاستی معرفی نمـود که با پیش بینی ماژول ها، کتابخانه ها و فناوری های مورد احتیاج یک سایت جوملا بر روی آن تعبیه شده باشد. میزبان تارنمای ایران (SERVER.ir) مفتخر است اعلام دارد که همـه مسائـل مورد احتیاج سایت جوملا شما را بر روی سرورهای میزبان پر قدرت فراهم آورده است تا سایت شما با سرعت و کارکرد ی بالا میزبانی گردیده تا بدون استرس از مـوارد میزبانی بتوانید به مدیریت و گسترش سایت خود بندیشید.

هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟

هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟

به عنوان اشاره به بعضـی از خصوصیات ی هاست لینوکس خاص جوملا در SERVER.ir می توان به مسائـل پایین اشاره نمود:

– برگشـت بی قید و شرط هزینه تا 7 روز

– آپ تایم 99.9%

– میزبانی بر روی سرورهای قوی

– فراهم کردن ماژول ها و امکانات مورد احتیاج برای میزبانی مناسب یک سایت جوملا

– بک آپ روزانه از همـه اطلاعات سایت

– حمایت فنی به وسیـله متخصصین میزبان تارنمای ایران

– و…

خب دوستان به انتهای مقاله هاست جوملا می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد؟ رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در زمینه هاستینگ و سرور اختصاصی سایر مطالب تخصصی این سایت را بررسی نمایید.