بررسی مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx

در این پست می خواهیم به بررسی مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx برای شما کاربران عزیز بپردازیم. امیدواریم مقاله بررسی مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx برای شما نیز مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx

مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx

یکـی از بزرگ ترین مـوارد مدیران چت روم های ایرانی و به زمینه چت روم et-chat که یک اسکریپت چت روم آلمانی می باشد هنگ کردن های پیاپی و همیشگی می باشد. اغلب در تعداد آنلاین های بالای ۱۰۰ فرد بسته به قدرت هاست و سرور این مساله کمابیش دیده می شود.

 

مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx

علـت این مساله هم واضح می باشد. وب سرور آپاچی یک وب سرور خیلی قدرتمند و کانفیگ پذیر می باشد ولی همان گونه که قبلا هم اشاره شد هدف طراحان این وب سرور طراحی سریع ترین وب سرور نبوده می باشد. برای هندل کردن ترافیک و کانکشن های چت روم هایی با تعداد کاربران آنلاین بالا مناسـب تر می باشد از یک وب سرور سبک و سریع تر بهره گیری نمایید . در غیر این صورت با نماید ی فرستادن پیغام در چت روم و هنگ کردن صفحات پیغام های داخلی و عمومی در چت روم مواجه خواهید شد .

مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx

مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx

تجربه به ما ثابت کرده می باشد که برترین و پر قدرت تری ن وب سرور برای سرور های لینوکسی میزبان چت روم ، وب سرور nginx می باشد. nginx موقعی کانفیگ درست و حرفه ای ، حتی موقعی رسیدن کاربران آنلاین چت روم به ۱۵۰۰ فرد یا زیـادتر هم مشل افت سرعت یا هنگ کردن چت روم را نخواهد داشت . مورد های دیگری مثل وب سرور های cherokee یا gwan هم وجود دارند که سرعت خیلی بالایی دارند ولی با مشکلاتی مثل عدم وجود documention های زیاد و … مواجه می باشند که چنان چه تازه کار می باشید و توان هندل کردن سرور پایین ترافیک بالا و ایرادات ناشی از آن را ندارید به شما توصی نمیکنیم .

 

کانفیگ حرفه ای وب سرور nginx برای چت روم et-chat

اگر سرور مجازی یا اختصاصی لینوکس دارید و از کانفیگ سرور برای چت روم راض نیستید این درحال حاضر با شماره تماس های موجود در این سایت در قسمت تماس با ما ، این مسئله را با ما درمیان بگذارید تا ما بتوانیم در اسرع وقت آن را بررسی و حل نماییم. در صورتی هم که نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید پیشنهاد می کنیم سایر مقالات این سایت را مطالعه نمایید.از توجه و همراهی شما با مقاله آموزشی بررسی مشکل هنگ کردن چت روم et-chat و هاست nginx سپاسگزاریم.