آشنایی با دایرکتوری SKELETON در WHM

در این مطلب قصد داریم شما کاربران عزیز را با دایرکتوری SKELETON در WHM آشنا کنیم. امیدواریم مقاله آشنایی با دایرکتوری SKELETON در WHM برای شما مفید و کاربردی باشد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با دایرکتوری SKELETON در WHM

آشنایی با دایرکتوری SKELETON در WHM

به عنوان یک نماینده ی میزبان وب، شما احتیـاج دارید از هر فرصتی برای تزریق نام و مـارک خود به دیگران بهره گیری نمایید. در دانشنامه های پیش به شما اموزش دهیم که چطور سی پنل را با بهره گیری از عکس ها و مـارک خود از طریق CSS مدیریت و Managed نمایید. در این دانشنامه نیت داریم به شما اموزش دهیم که به عنوان یک نماینده چطور صفحه ابتدایی که در زمان ساخن یک اکانت تازه در WHM ساخته می شود را تغییر دهید. مطمئنا اولیـن برداشتی که یک کاربر و خریـدار از حساب خود دارد خیلی ارزش دارد و در تعاملات اینده اثر خواهد گذاشت. به شیوه پیش فرض پـس از ایجاد یک اکانت تازه ، اغلب یا یک صفحه حاوی فولدر های default هاست و یا ارور های 403 ، 404 ، ارور Not Found، ارور Forbidden و یا … مواجه میشوید. به این علـت به جای اینکه کاربر را به حالت سردرگمی رها نمایید تا مساله را بیابد و به موتور های جست و جو گر مثل گوگل و … مراجعه نماید ، مناسـب تر می باشد صفحه پیش فرض شما را مشاهده نماید تا از صحت و درستی اکانت هاست خود اطمینان حاصل نماید. برای فعال سازی و تهیه یک صفحه با مـارک خود به عنوان نماینده، ضـروری می باشد که دستور عمل پایین را در مدیریـت پنل مدیریتی WHM دنبال نمایید :

آشنایی با دایرکتوری SKELETON در WHM

آشنایی با دایرکتوری SKELETON در WHM

مشخص کردن دایرکتوری SKELETON :

در WHM در همـان صفحه ی مهـم و یا از طریق منوی سمت چپ صفحه بر روی گزینه Account Functions کلیک نمایید .

در صفحه بعدی بر روی گزینه Skeleton Directory کلیک نمایید.

در صفحه ی بعدی به شما گفته می شود که Skeleton Directory سرور کجا قرار گرفته می باشد و همـان طور که در تصویر مشاهده میفرمایید در پایین ان توضیح و شرح کوتاهی از هدف دایرکتوری اسکلت و کارهایی که با بهره گیری از ان خواهید توانست انجام دهید داده شده می باشد.

به عنوان یک مثال پایه ای و مهم ، بنده یک فایل HTML آسان تهیه کرده ام تا به شما نمایش دهم وقتی یک اکانت تازه ساخته می شود چه نمایش داده می شود . از انجا که ما Location فایل رو میدانیم، FTP مستقیم به ساب دایرکتوری و اپلود فایل ساخنه شده (index.html) برای نمایش به کاربر، کار آسان ای به نظـر میرسد. همـان طور که در تصویر هـم مشاهده میفرمایید فایل index.html در انتها درون دایرکتوری public_html قرار گرفته می باشد. هم اکنون برای تست، فقط کاری که می بایست انجام دهید تهیه یک اکانت تازه از طریق WHM و مراجعه به صفحه مهـم سایت (دامنه شما) برای مشاهده فایل اپلود شده می باشد.

خب دوستان به انتهای مقاله آشنایی با دایرکتوری SKELETON در WHM رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سرور مجازی و سرور اختصاصی دارید می توانید سایر مقالات تخصصی این سایت را مطالعه نمایید.