مزایای درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)

در این پست قصد داریم شما مخاطبان عزیز را با مزایای درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)  آشنا کنیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد .

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)

در دنیای امروز، هر جا سخن از تجارت الکترونیک می باشد. شمار فروشگاه‌های اینترنتی روز به روز بیشتر، اینترنت در دسترس‌تر و شوق خرید اینترنتی میـان مردم هم زیـادتر می‌شود. در این میـان نقش پرداخت اینترنتی هم پررنگ می باشد. چرا که فروشندگان و هم خریداران برای دردسر کمتر، گرایش زیادتری به این گونه پرداخت دارند.

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)

برای پرداخت آنلاین می بایست بستری فراهم گـردد که جابه‌جایی پول در شبکه‌ی بانکی به آسانی انجام گیرد. درگاه پرداخت اینترنتی این کار را انجام می دهد. فقط با کارت بانکی و درگاه پرداخت اینترنتی، به آسانی می‌توان اقدام به پرداخت پول کرد.

شما مي توانيد با عضويت در دنیا پی و دريافت درگاه پرداخت آنلاين ، کالا و خدمات خود را به شیوه آنلاين به مشتريان خود عرضه دهيد و هزينه آن را به شیوه لحظه اي در حساب خود دريافت کنيد ، درگاه پرداخت آنلاين دنیا پی توانایی پرداخت با تمامي کارت هاي بانکي عضو شبکه شتاب را دارا مي باشد .

در صورتي که شما داراي يک وب سايت خدماتي ( خدمات هاست و دامنه ، خدمات ایمیل و اس ام اس و…) و يا يک وب سايت فروشگاهي ( فروش نرم افزار ، کالا هاي ديجيتال و…) هستيد مي توانيد با توانایی پرداخت آنلاين به شیوه آنلاين و لحظه اي خدمات خود را عرضه دهيد و براي فروشگاه خود مزيت پرداخت آنلاين را فراهم آوريد ، چرا که شانس دارد اشخـاص به وب سايت شما رجوع نمايند ولي به دليل آن که توانایی رجوع به بانک و يا خودپرداز براي واريز وجه را ندارند از خريد از وب سايت شما صرف نظـر نمايند .

در صورتي که توانایی برنامه نويسي و يا طراحي رابطه با وب سرويس براي عرضه خدمات پرداخت وجود داشته باشد مي توانيد از وب سرويس بهره گیری نماييد ،  براي مثال چنان چه شما داراي يک وبلاگ براي عرضه مقالات آموزشي هستيد مي توانيد با بهره گیری از اين دو شیوه بخـش حمايت از وبلاگ با توانایی پرداخت آنلاين را فراهم آوريد .

خب دوستان به پایان مقاله مزایای درگاه پرداخت اینترنتی(IPG) رسیدیم. از توجه و همراهی شما صمیمانه تشکر میکنیم . اگر به مطالبی در زمینه سرور مجازی و هاستینگ نیاز دارید میتوانید سایر مطالب این سایت را دنبال کنید .