شیوه غیر فعال کردن ایمیل آپدیت وردپرس

در این پست قصد داریم شما مخاطبین گرامی را با شیوه غیر فعال کردن ایمیل آپدیت وردپرسی آشنا کنیم . در صورتی که شما مصمم باشید و بخواهید که ایمیل آپدیت وردپرس را غیر فعال نمایید میتوانید بصورت زیر عمل نمایید .

غیر فعال کردن ایمیل آپدیت وردپرس

غیر فعال کردن ایمیل آپدیت وردپرس

بصورت پیشفرض زمانی که نسخه وردپرس شما آپدیت می شود یک ایمیل برای شما فرستاده می شود .حالا احتمالا شما دنبال یک راهکار باشید تا در صورتی که نسخه وردپرس سایت شما آپدیت شود هیچ پیغامی به ایمیل شما ارسال نشود . چنان چه دنبال چنین کاری بودید  میتوانید این مطلب را تا آخر مطالعه کرده و راهنمایی بگیرید . امیدواریم این آموزش مورد توجه و کاربرد شما قرار بگیرد .

دلیل آپدیت شدن اتوماتیک وردپرس

وردپرس یک سیستم open Source یا منبع باز است که بوسیـله جمع بزرگی از افراد متخصص در این زمینه در حال  گسترش، حفظ و نگهداری است.  درواقع علت بروز رسانی و آپدیت شدن  وردپرس بصورت منظم این است که باگ ها ی احتمالی و مسائل امنیتی را از بیـن ببرد کند و امکانات جدیدی اضافه نماید .

به همین خاطر شما می بایست آخرین ورژن وردپرس را همیشه بر روی سایت خود داشته باشید تا مطمئن شوید که سایت شما امن و  آپدیت می باشد و حالا تنها هدف این  پیغام در ایمیل این هست که شما متوجه شوید ورژن وردپرس سایت شما ایجاد رسانی شده می باشد.

در این مطلب دو روش به شما آموزش خواهیم داد که از این دو روش به آسانـی خواهید توانست ارسال پیغام ها را غیر فعال نمایید .

روش اول: غیرفعال نمودن پیغام آپدیت با کمک افزونه

این شیوه یک شیوه ساده است و نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و تنها می بایست پلاگین Disable WordPress Core Update Email را دانلود و نصب نمایید و  حتی تنظیمات خاصی هم لازم ندارد .

روش دوم: غیر فعال نمودن پیغام آپدیت به وسیله شیوه دستی

در این شیوه شما می بایست با استفاده از قطعه کد پایین پیغام  آپدیت را غیر فعال نمایید به این منظور پیش از انجام هرگونه تغییراتی از فایل funcations.php یک ورژن پشتیبانی ساخته نمایید و سپس کد پایین را به این فایل اضافه نمایید :

add_filter( 'auto_core_بروزرسانی
_send_email', 'skaarp_stop_auto_بروزرسانی
_emails', 10, 4 );
 
function skaarp_stop_بروزرسانی
_emails( $send, $type, $core_بروزرسانی
, $result ) {
if ( ! empty( $type ) && $type == 'success' ) {
return false;
}
return true;
}

خب دوستان عزیز به پایان این آموزش رسیدیم . امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد، از توجه و همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم

شاد و پیروز باشید