VPS چیست؟

VPS چیست؟ (توضیحات کامل)

VPS چیست؟ – در این مطلب قصد داریم به بررسی کامل VPS بپردازیم. با ســـــایت تـــــخصصی iranvps همراه باشید.

با یک VPS، دنیایی از امکاناتی را ایجاد می کنید که براساس محدودیت ها در هاستینگ مشترک امکان پذیر نخواهد بود. VPS stands for Private Server خصوصی است. این به پراکندگی یک سرور فیزیکی به چند سرور اشاره دارد. در واقع، هر یک به درستی مانند یک سرور اختصاصی عمل می کند، شما تمام ویژگی های سرور اختصاصی را می گیرید، اما با قیمت پایین تر. هر VPS دارای سیستم عامل خاص خود است و هر کدام می توانند به طور جداگانه به طور مجدد راه اندازی مجدد شوند. هر یک از این سیستم عامل ها، سهم خاصی از منابع سرور فیزیکی را دریافت می کننند، نه بیشتر و نه کمتر، آنها از یکدیگر جدا شده اند تا با دیگران تداخل نداشته باشند. اگر یک VPS مشکلی را تجربه کرده یا سعی در استفاده از حافظه های بیش از حد یا منابع CPU داشته باشد، هیچ تاثیری روی دیگران ندارد. مزایای بسیاری برای انتخاب یک VPS وجود دارد، هزینه آن کمتر از یک سرور کاملا اختصاصی است و آزادی و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به محدودیت های هاستینگ را فراهم می کند. شما فقط با قابلیت های VPS محدود شده اید، بنابراین یک VPS قدرتمند انتخاب کنید که به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای شما مناسب باشد. اگر احساس کردید که لازم است ارتقا یابد، می توانید آن را ارتقا دهید.

دو تکنولوژی مجازی سازی محبوب ترین عبارتند از: Xen و OpenVZ. در حال حاضر ما فقط سرورهای مجازی VPS Xen ارائه می دهیم. از آنجا که شما قصد دارید VPS خودتان را مدیریت کنید، توصیه می کنیم درک خوبی از دستورات لینوکس داشته باشید وچون با کنترل پنل WHM / cPanel شباهت بسیار زیادی دارند. شما می توانید VPS بدون WHM / cPanel دریافت کنید، اما در این مورد، شما نیاز به دانش بسیار پیشرفته ای در مورد لینوکس دارید. اگر احساس می کنید تخصص فنی مورد نیاز برای مدیریت VPS خودتان را ندارید، نیازی نیست که آن را متوقف کنید – شما می توانید مدیریت کامل را با پرداخت هزینه آن به کارشناسان مدیریت بسپارید. شما دسترسی ریشه نخواهید داشت، و آن را مانند یک برنامه هاستینگ مشترک اجرا خواهد کرد.اگر شما مدیریت کامل برای VPS را انتخاب کنید cPanel مورد نیاز است .

چرا باید VPS hosting را انتخاب کنم؟

سرور اختصاصی مجازی انتخاب مناسب برای توسعه دهندگان، مدیران وب، نمایندگان فروش و به سادگی برای کسانی است که سایت های پرکاربرد را اجرا می کنند. ما از فناوری XEN برای مجازی سازی استفاده می کنیم، به همین دلیل هر VPS با Namecheap دقیقا مانند یک ماشین فیزیکی مستقل عمل می کند و به همین دلیل امنیت و انعطاف پذیری برای سایت های شما، استقلال از همسایگان، کنترل کامل بر محیط هاستینگ شما و قدرت سرور اختصاصی را در قیمت مقرون به صرفه ای برای شما ارائه می کند.

چه برنامه های هاستینگ VPS را پیشنهاد می دهید؟

ما در حال حاضر چند برنامه VPS ارائه می دهیم که طیف گسترده ای از سخت افزار موجود را پوشش می دهند و باید تقاضای اکثریت کاربران را برآورده سازند. شما می توانید اطلاعات دقیق را ببینید و یکی از بسته ها را در اینجا سفارش دهید.

چه بسته VPS را باید انتخاب کنم؟

برای پیدا کردن مشخصات دقیق بسته های VPS ما، لطفا از این صفحه بازدید کنید. در این مقاله سعی خواهیم کرد خلاصه ای از هر برنامه ای که ارائه می کنیم، به شما ارائه دهیم.

آرشیو VPS 

اگر فکر می کنید محدودیت های هاستینگ را از بین می برید، این بسته به شما اجازه می دهد تا VPS Hosting را برای قیمت بسیار رقابتی تست کنید. لطفا توجه داشته باشید که در VPS Lite هیچ پانل کنترلی نصب نشده است، بنابراین شما باید بدانید که دقیقا از چه نرم افزاری بر روی VPS خود نصب کنید و چگونه آن را انجام دهید. به عنوان مثال، این یک راه حل عالی برای یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند است که دارای پنل مدیریت خود است.

VPS چیست؟

VPS چیست؟

VPS 1

این مجموعه ای از منابع یک راه حل کامل برای افرادی است که یک انجمن پیشرفته یا یک فروشگاه اینترنتی غیر معمول دارند که نیاز به نصب نرم افزار اضافی دارد که با محدودیت های هاستینگ سازگار نیست. VPS1 همچنین رم کافی برای جلوگیری از استفاده سرور از SWAP حتی در هنگام بارهای سنگین دارد.

VPS 2

یک ضربه واقعی برای توسعه دهندگان و مدیران وب که نیاز به یک راه حل قدرتمند دارند و به طور مداوم کسب و کار خود را گسترش می دهند. این طرح همچنین یک راه حل کامل برای کسانی است که می خواهند سرویس های متعدد مانند سرویس هاستینگ همراه با Jabber یا SIP را همزمان اجرا کنند.

VPS3

VPS3 بهترین راه حل برای کسانی است که تمایل به سرور اختصاصی دارند اما هنوز مطمئن نیستند. این بسته دارای امکانات رم بسیار بزرگ، cPanel واقعا ارزان و پشتیبانی پیشرفته است. همانطور که این بسته را نمی توان ارتقا داد، اگر شما نیاز به منابع بیشتر دارید، می توانید برنامه خود را سفارشی ایجاد کنید.

* علاوه بر این شما می توانید سخت افزار / نرم افزار زیر را سفارش دهید:

  • حافظه 128 مگابایتی – $ 8.00 / month
  • 100 گیگابایت ترافیک – 10 دلار در ماه
  • VPS بر اساس درخواست – $ 15.00 / ساعت
  • Softaculous – $2.00/month

هر بسته با پشتیبانی رایگان پایه همراه است که شامل موارد زیر است:

  • نصب OS اولیه
  • پشتیبانی فنی فقط برای کنترل پنل (cPanel)
  • نصب خدمات هسته ای
  • نظارت بر سرور 24×7 (شامل نرم افزار و برنامه های به روز رسانی که بر کل سیستم های VPS و OS تاثیر می گذارد)
  • تشخیص و حل مشکلات سخت افزار
  • یک بار نصب و پیکربندی  cPanel / MySQL / PHP

مسئولیت نصب و نظارت تمام نرم افزار های اضافی با شما است.

منبع: www.namecheap.com (تمامی بخش های VPS)