آشنایی با هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism

در این پست می خواهیم شما کاربران عزیز را با هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism آشنا کنیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد . با ما همراه باشید.

هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism

هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism

سیستم قرتمند آپلود سنتر میهالیسم mihalism برای راه اندازی آپلودسنتر عکس اسـت که به شیوه رایگان و اپن سورس و متن باز عرضه شده می باشد. شما خواهید توانست با بهره گیری از اسکریپت آپلود mihalism یک سایت آپلودسنتر ماهر و فردی را به راحتی  راه اندازی نمایید . دارا بودن یک آپلود سنتر عکس ماهر مستلزم در اخیتار دارا بودن یک هاست آپلود سنتر پر قدرت و ماهر با دشوار افزار و منابع پر قدرت و پهنای باند بالا می باشد.

هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism

هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism

 

 هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism

امکانات آپلود سنتر  mihalism  : آپلود همزمان چند فایل در آپلود سنتر mihalism – آپلود از لینک مستقیم و  URL – ثبت نام و عضوگیری – گالری عکس – تصویر رندوم و  تصادفی – آپلود هوشمند – آپلود سنتر mihalism حاوی توانایی آپلود فایل های فشرده و زیپ به غیر از عکس – ابزار آپلود دارندگان سایت و وبمستران – اضافه شدن اطلاعات فردی اعضا – فارسی بودن در بخـش مدیریت و کاربران  آپلود سنتر mihalism و …

آپلود سنتر mihalism به آسانـی با تنها با  اتصال دیتابیس قابل نصب است . و نیاز به دانش ویژه ای برای نصب اسکریپت آپلود سنتر mihalism ندارد .  اما می بایست دقت داشت اسکریپت آپلود سنتر mihalism در ورژن کهنه خود حاوی باگ امنیتی اسـت و توسـط هکر ها قابل نفوذ اسـت . تیـم کامپایلر آخرین ورژن اسکریپت آپلود سنتر mihalism را به شما توصیه می کند . فارسی سازی این اسکریپت توسـط همکاران انجام شده و براحتی قابل دست رس همگان اسـت . نکته ای که فکر کنم از چشم بسیار ها پنهـان می باشد دربـاره این اسکریپت، ناسازگاری اون با بعضـی هاست ها هست، به دلیـل ساز و کار بارگزاری عکس های توسـط این اسکریپت قطعا می بایست هاست شما لینوکس باشه و اما ورژن دیگر نرم افزار های هاست شما هم با این اسکریپت سازگاری لازم  را داشته باشد.

خب دوستان به انتهای مقاله آموزشی آشنایی با هاست آپلود سنتر میهالیسم mihalism رسیدیم . اگر در مورد این موضوع سوالی داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت آمده ما را در جریان قرار دهید و سعی میکنیم در اسرع وقت شما را راهنمایی نماییم.

از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. در صورتی که در زمینه سرور مجازی فرانسه و سرور اختصاصی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید سایر مقالات موجود در این سایت را مطالعه نمایید.