آموزش مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران

در این پست قصد داریم به آموزش مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران برای شما دوستان عزیز بپردازیم. امیدواریم مقاله آموزش مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران

مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران

امنیت در جهان مجازی قطعاً از مهمترین و مهـم ترین موضوعات مورد گفتگو این فناوری می باشد. یکـی از مصداق های این امر، امنیت اطلاعات خصوصی اشخـاص می باشد. زمانـی که فردی اقدام به ثبت دامنه می نماید، پـس از ثبت دامنه توسـط او، هر شخـص دیگری خواهـد توانست از طریق ارزیـابـی اطلاعات صاحـب آن دامنه یا اصطلاحاً WhoIS گرفتن از دامنه، نسبت به اطلاعات و مشخصات صاحـب آن دامنه اقدام نماید (برای مثال خواهید توانست از لینک بررسی اطلاعات WhoIS دامنه، اطلاعات صاحـب چند دامنه را ارزیـابـی نمایید). با دقت به گفتگو حریم خصوصی، شانس دارد به هر علـت ی شما تمایل به نشان دادن اطلاعات خود به عنوان صاحـب دامنه به اشخـاص دیگر نباشید. حال این دلیـل می تواند فقط مقوله ترجیح فردی شما، گفتگو حفظ حریم خصوصی، نداشتن تمایل به شناسایی شدن صاحـب دامنه خود و یا هر موردی دیگری باشد. در این زمینه متذکر این مقوله می شویم که دامنه های ثبت شده در کشور ما هم اکنون به دو نوع کامل دامنه های ملی حاوی ir. , .co.ir , .id.ir , .sch.ir و… و دامنه های میـان المللی حاوی همـه پسوندها و اقسام دامنه دیگر به جز دامنه های ملی ذکرشده است که از جمله آن ها می توان به com. , co. , net. و… اشاره نمود که SERVER.ir توانایی ثبت و مدیریت همـه پسوند های ذکرشده و اما هر دامنه دیگری را فراهم کرده می باشد. و حالا بر آن هستیم تا اعلام داریم علاوه بر توانایی ثبت دامنه های روز دنیا و هر پسوند مدنظـر شما، در راستای بیشتر شدن توجه شما کاربران عزیز توانایی عرضه خدمات Whois Proxy هم فراهم گشته می باشد.

مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران

مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران

خدمات Whois Proxy به این معنا است که موقعی خرید هر یک از اقسام دامنه های میـان المللی خواهید توانست نسبت به ساخته و فعالسازی این نوع خدمات بر روی دامنه خود هم اقدام نمایید تا اطلاعات ثبت دامنه شما فقط در بانک اطلاعاتی نمایندگی ثبت دامنه SERVER.ir محفوظ بماند و از آن بـعد هر فردی که اقدام به ارزیـابـی اطلاعات صاحـب دامنه ثبت شده توسـط نمود اطلاعاتی از صاحـب دامنه به وی نمایش داده نشود (اما مد نظر داشته باشید این خدمات فقط برای دامنه های میـان المللی میسر می باشد)، بدینصورت توانایی حفظ حریم خصوصی صاحـب دامنه توسـط میزبان تارنمای ایران فراهم می گـردد و شما کاربر محترم هم استرس و دغدغه ای نسبت به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود به عنوان صاحـب دامنه مدنظـر نخواهید داشت. پس حالا برای ثبت دامنه خواهید توانست به لینک ثبت اقسام دامنه رجوع کرده و اقدام به ثبت دامنه میـان المللی مدنظـر خود نمایید و هم چنین به منظور فعالسازی امکانات پنهـان سازی اطلاعات WhoIS و صاحـب دامنه هم خواهید توانست در طول وهله ها سفارش دامنه از لینک قبل، مورد خدمات مرتبط به WhoIS Proxy را فعال نماید و یا برای کسب اطلاعات زیـادتر از طریق هر یک از راه های رابطه ی با ما در ارتباط باشید.

خب دوستان به پایان مقاله آموزش مخفی کردن اطلاعات صاحـب دامنه از دیگران رسیدیم. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در زمینه سرور مجازی سنگاپور و سرور اختصاصی ایران دارید کی توانید سایر مقالات این سایت را بررسی نمایید.