هاست نامحدود یا HOST

هاست نامحدود

هاست یا HOST یا میزبانی وب یا وب هاستینگ (به انگلیسی: Web Hosting) به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌تواند فایل‌های وب‌گاه خود را در آن قرار دهد.

وب سایت‌ها از مجموعه‌ای از فایلهای مختلف مانند تصاویر، متون و فایلهای برنامه نویسی شده به زبانهای مختلف و سایر اسناد مربوطه تشکیل می‌شود که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند.

هر شخصی که نرم‌افزارهای لازم و دسترسی به این فایلها را داشته باشد امکان بازدید از این سایت را دارد.

حال برای اینکه همه مردم امکان دسترسی به فایلها را داشته باشند نیاز است تا فایلها در کامپیوتری قرار گیرند که همواره به اینترنت پرسرعت متصل است به این کامپیوترها «سرویس دهنده» یا «سرور» می‌گویند.

اما این سرورها باید امکانات دیگری نیز داشته باشد از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

     • در صورتی که حجم قابل توجهی از بازدید کننده به سایت مراجعه کنند امکان پاسخگویی به همه آنها را داشته باشد. بنابر این نیاز است تا یک کامپیوتر قدرتمند از لحاظ مشخصات قطعات داخلی باشد.
     • نرم‌افزارهای لازم برای اجرای انواع فایلها از لحاظ نوع برنامه نویسی را داشته باشد.
     • نرم‌افزارهای مورد نیاز برای مدیریت بخشهای مختلف سایت و پست الکترونیک و… را در اختیار صاحبان وب سایتها قرار دهد.

خرید هاست نامحدود :

از هاست هایی که ایران وی پی اس ارائه می دهد میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

هاست نامحدود ایران :

هاست نامحدود ایران

هاست نامحدود خارج :

هاست نامحدود خارج

هاست رایگان :

هاست رایگان

هر کامپیوتری می‌تواند یک سرور باشد اما از آنجا که هزینه‌های مورد نیاز برای فراهم کردن تجهیزات و نرم‌افزارهای لازم و یا نیروی پشتیبانی برای صاحبان همه وب سایتها به صرفه نیست .

لذا شرکتهایی این مسئولیت را می‌پذیرند و با فراهم آوردن لوازم کار در سطح وسیع بخشی از فضای دیسک سخت سرورهای خود را به صورت اجاره‌ای در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

به این شرکتها که خدمات میزبانی وب یا هاستینگ ارائه می‌کنند در اصطلاح «میزبان» یا «هاست» می‌گویند.

سرویسهای میزبانی وب بر اساس نوع سیستم‌عاملی که بر روی سرورها نصب می‌باشد و طبیعتاً نرم‌افزارها و فایلهایی را که پشتیبانی می‌کنند شاخه بندی می‌شوند. مانند هاست ویندوز یا هاست لینوکس و…

ایران وی پی اس ، با داشتن سرور هایی قوی این امکان را برای کاربران خود بوجود آورده است که روی این سرور ها ، هاست لینوکس حرفه ای و هاست نامحدود ارائه میکند.

هر کاربر با خرید هاست نامحدود لینوکس میتواند وبسایت خود را براحتی مدیریت کند.

هاست های ایران پی اس اس در لوکیشن های ایران که بنام هاست ایران و دیتاسنترهای خارج که بانام هاست خارج میباشد ارائه میشود .

این هاست ها با بالاترین منابع و کیفیت و روی هارد های پر سرعت SSD به علاقه مندان تقدیم میشود و دارای امنیتی بسیار بالا است.

هارد SSD

همچنین برای نشان دادن کیفیت هاست ایران وی پی اس ، اقدام به ارائه هاست رایگان کرده ایم .

هاست ایران وی پی اس مناسب برای سایت های معمولی ، سایت های حرفه ای و سایت های پربازدید میباشد و هاست جوملا و هاست وردپرس مناسب برای کاربرانی میباشد که نیاز به این نوع هاست ها دارند.

و شما با خرید هاست از IRANVPS میتوانید کیفیت را احساس کنید .